sobota, 7 lutego 2015

Makijaż z morskim akcentem

Cześć!
Ten post chyba nie miał się ukazać, cały dzień kombinuję i nic mi nie wychodzi.A na koniec jeszcze skasowałam sobie zdjęcia. Na szczęście są programy które odzyskują utracone fotki.
A więc do rzeczy, od jakiegoś czasu chodzi za mną makijaż z mocniejszym akcentem, czyli mocno przydymione oko,  lub intensywny kolor.Postanowiłam zaryzykować z kolorem który balansuję na granicy tandety i kiczu.A jak wyszło same zobaczcie...Na cała ruchomą powiekę nałożyłam bazowy cień średni brąz, wewnętrzny kącik oka rozświetlam jasnym matowym cieniem.Od połowy powieki przy górnej linii rzęs maluję czarną kreskę która rozcieram.

W wewnętrznym kąciku dodaję odrobinę połyskującego jasnego cienia, i rozcieram wszystkie granice cieni, przy czym górną granice dodatkowo traktuję złotym cieniem.Nie bardzo widać to na zdjęciach .. 
 W końcu na dolnej powiece maluję grubą krechę morskim cieniem ,rozcieram delikatnie

 Następnie maluję cienką kreskę eyelinerem

 Na koniec tuszuję rzęsy
 I moje nieszczęsne brwi.. ehh nie mam siły do nich , mam "5 na krzyż" i rosną gdzie popadnie..

Bardzo lubię takie makijaże , gdzie dużo się dzieje, niestety ostatnio byłam tak zapracowana że mogłam sobie pozwolić tylko na wytuszowanie rzęs i delikatną kreskę, na szczęście wracam do żywych więc spodziewajcie się takich postów częściej..

Jak Wam się podoba efekt końcowy?

Miłej niedzieli ;) enjoy the weekend :D

7 komentarzy:

  1. Bardzo mi się podoba, jest super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jakbym miała taki kształt oczu to tez bym tak malowała, ale mam świńskie, wklęsłe, malutkie oczka

    OdpowiedzUsuń